روش‌های ارسال

نحوه ارسال و شرایط تحویل کالا یکی از بزرگترین دغدغه های خریداران در فروشگاه های آنلاین است. ما در فروشگاه اینترنتی بیکس بازار به وسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال کالا این دغدغه را در نظر گرفته و با فراهم آوردن راهکارهای متعدد ارسال کالا، تجربه یک خرید اینترنتی فوق‌العاده را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

روش های ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی بیکس بازار به شرح ذیل بوده، که هزینه آن بر عهده مشتریان گرامی است:

محدوده خارج از شهر تهران:

پست:

ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده تهران است از طریق پست پیشتاز صورت می‌پذیرد. زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و زمان تحویل به پست حداقل دو روز کاری زمان می‌برد.توجه نمایید سفارش‌ها یک روز بعد از ثبت سفارش تحویل پست می‌گردد. تیم لجستیک ما هر روز قبل از ساعت ۱۰ صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. پس از تحویل کالا به پست کد رهگیری توسط تیم بازار شبکه برای شما ارسال شده و شما می‌توانید از طریق آدرس https://itemtracking.post.ir  با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

تیپاکس:

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی است که دارای دفاتر تیپاکس هستند. هزینه این روش ارسال به صورت پس کرایه است.

باربری:

سفارش‌ها دارای حجم و وزن زیاد از طریق باربری های مجاز ارسال می‌گردد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی ممکن است حداقل دو روز کاری زمان ببرد. توجه داشته باشید این نوع ارسال شامل هزینه پیک شهری تهران نیز می‌گردد.

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر طرف قرارداد بیکس بازار ارسال خواهد شد. متأسفانه اکثر این شرکت‌ها امکان رهگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، با استفاده از قبض و رسید تحویل کالا از شرکت مزبور، تیم خدمات مشتریان راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.

محدوده شهر تهران:

سفارش‌های تهران به دو صورت پست و پیک ارسال می‌گردد که هزینه آن با مشتری است:

روش پست در بالا توضیح داده شده است.

ارسال پیک:

سریعترین روش ارسال کالا از طریق پیک (برای کالاهای سنگین وانت) است که هزینه آن به صورت پسکرایه از مشتری دریافت می‌گردد.

توجه داشته باشید زمان ارسال سفارشات ۲۴ ساعت کاری است.

ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان بازار شبکه، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.