اخبار

EVGA RTX 3090 Ti Kingpin ممکن است بیشتر از Kingpin اصلی قیمت داشته باشد

EVGA RTX 3090 Ti Kingpin ممکن است بیشتر از Kingpin اصلی قیمت داشته باشد!!!

جزئیات جدید در مورد کارت گرافیک پرچمدار نسل بعدی EVGA

 

یکی از کارکنان evga ادعا کرد که توسعه کارت گرافیک EVGA RTX 3090 Ti در مرحله نهایی توسعه است. لازم به ذکر است که شایعات قبلی RTX 3090 Ti Kingpin نیز پس از اینکه تیم تحریریه از یکی از کارمندان EVGA به طور غیرمستقیم تأیید کرد که این کارت در جریان پخش زنده پرسش و پاسخ در حال توسعه است، سرچشمه گرفت.

اطلاعات جدید نشان می دهد که RTX 3090 Ti Kingpin به دو کانکتور برق ۱۲ پین نیاز دارد. این نسل جدید کانکتور برق PCIe Gen 5.0 است. دارای ۱۲ پین استاندارد و ۴ مسیر داده که اختیاری هستند. در حال حاضر مشخص نیست که سازندگان این کانکتور را چگونه می نامند، اما به نظر می رسد که به طور کامل با کانکتور ۱۲ پین NVIDIA (Molex Microfit 3.0) سازگار است.

با معرفی دو کانکتور برق ۱۲ پین، کارت از نظر تئوری می تواند تا ۱۲۷۵ وات برق مصرف کند که یک ارتقای عظیم با تقریباً ۷۵۰ وات توان بیشتر از پیکربندی ۸ پین بالقوه ۳x (حداکثر ۵۲۵ وات) است.

شایعات ادعا می‌کردند که بلوک‌های آبی هیدرو مسی موجود برای RTX 3090 Kingpin با مدل جدید سازگار نخواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که تغییر کانکتور برق تنها تفاوت عمده با مدل غیر Ti نیست. RTX 3090 Ti همچنین دارای نیمی از ماژول های حافظه خواهد بود، زیرا SKU جدید به حافظه ۱۶ گیگابیت (۲ گیگابایت) ۲۱ گیگابیت بر ثانیه ارتقا یافته است.

این فرد مدعی است که مدل Kingpin موجود ممکن است تخفیف داده شود، در حالی که نوع Ti-Variant جدید می‌تواند با MSRP بالاتر معرفی شود. قیمت اصلی آن حدود ۲۰۰۰ دلار بود. اکنون شایعه شده است که RTX 3090 Ti در ۲۷ ژانویه عرضه می شود. انتظار می‌رود NVIDIA در کنفرانس مطبوعاتی CES 2022 به‌روزرسانی این مدل را ارائه کند.

 

منبع: videocardz.com

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *